Powrót do listy konsultacji
Sygnatura:
DPP/Synergia
Obszar, którego dotyczy dyskusja:
Ekonomia Społeczna
Zakres terytorialny:
cały kraj
Data rozpoczęcia:
30 kwiecień 2015
Data zakończenia:
18 maj 2015 00:00
Autor:
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Anna Moskwa-Wysokińska
Kontakt do autora:
Adres e-mail:
anna.moskwa@mpips.gov.pl
Tagi:
Liczba wypowiedzi:
0
Share |
Przedmiot konsultacji:
Założenia Resortowego Programu Ekonomia Społeczna - warsztat konsultacyjny
Cel konsultacji:
Zaproszenie do wzięcia udziału w warsztacie mającym na celu wypracowanie założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna.

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej organizuje w ramach projektu „Synergia – program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS, warsztat mający na celu wypracowanie założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna.
Program został przewidziany do realizacji w ramach Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej (KPRES). Celem warsztatu jest wypracowanie, w oparciu o zapisy KPRES, założeń dotyczących treści i działań związanych z realizacją Programu.

Warsztat odbędzie się 18 maja br., w godz. 10:00 – 16:00 w sali B w budynku głównym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie. Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać do dnia 13 maja br., na adres marta.witek@mpips.gov.pl (liczba miejsc jest ograniczona).

Jednocześnie informujemy, iż nie ma możliwości zwrotu kosztów podróży.